Konrad Mägi Ateljee näitus "Maaliline Karepa"

Maaliline Karepa
Kuupäev
Tegevuskoht
Sagritsa muuseum

Kutsume teid kõiki Konrad Mägi Ateljee näituse avamisele "Maaliline Karepa" 3. augustil kell 17.00

Konrad Mägi Ateljee näitus
MAALILINE KAREPA
R.Sagritsa muuseumis 3.08-31.08.2021

Konrad Mägi Ateljee on Tartus tegutsev vabaateljee. See on eksamiteta ja lõpudiplomita õppimispaik, kus saab juhendajate käe all omandada maalimise algtõdesid või olemasolevaid oskusi edasi arendada. Meie õpet iseloomustab unikaalne järjepidevus – praegused vilistlastest juhendajad on õppinud Kaja Kärneri ning Heldur Viirese käe all ja püüavad edasi kanda vana Pallase kooli traditsioone. Ateljees maalitakse loomulikus valguses ja natuurist, loodusvaateid looduses koha peal.
Sattusime väikese maaliseltskonnaga Kalame tallu ja Richard Sagritsa muuseumisse esmakordselt aastal 2019. Armumine oli silmapilkne ja valmisid esimesed maalid taluhoovis. Tänu imelistele kokkusattumistele ja lahketele inimestele oleme saanud kahel viimasel suvel korraldada oma maalilaagri läheduses asuvas majakeses. Niisiis oleme Karepal kokku maalinud kolmel järjestikusel suvel: 2019, 2020 ja 2021.
Sellel näitusel ongi valik Konrad Mägi Ateljee maalijate Karepal sündinud maale.

Esinevad kunstnikud Alo Aarsalu, Lemme Haldre, Koidu Laur, Tea Lemberpuu, Külli Trummal, Kaari Onni, Meeli Mednis, Andeia Kaseorg, Mailis Toompuu, Küllike Pilden, Heiki Merila, Ülle Kaasik, Margus Mekk, Mart Trummal, Maire Aarsalu, Katrin Moora ja Elts Kuhhi.

Näitus on avatud 31. augustini. Olete kõik oodatud näituse avamisele! Näituse avamine on prii sissepääsuga.