Jaan Sööt | Kontsert | Lood armastusest ja inimsuhetest

Jaan Sööt
Kuupäev
Tegevuskoht
Kalame talu Karepal - Sagritsa muuseum

Jaan Sööt
Kontsert 13.08 kell 19.00

Ootame teid kaunile Jaan Söödi kontserdile Kalame tallu - Sagritsa muuseumisse kauni Selja jõe äärde.

Kõlavad lood armastusest ja inimsuhetest.

Kohapeal väike kohvik ning enne kontserti saab uudistada Richard Sagritsa maalinäitust "Reisipildid" ja Konrad Mägi Ateljee näitust "Maaliline Karepa".

Üritusel kontrollitakse Covid-19 tõendeid.

Loe täpsemalt edasi:

Alates 9. augustist on siseruumides nakkusohutuse kontrollita toimuvatel üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning õues kuni 100 osalejat.
Alates 9. augustist saavad ÜRITUSTEL JA TEGEVUSTES osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Sisetingimustes võib sel juhul olla kuni 6000 ja välitingimustes kuni 12 000 külastajat.

SA Virumaa Muuseumide muuseumid kontrollivad alates 9. augustist üritustel ja tegevustes kõigi inimeste COVID-19 tõendeid, nende ehtsust ja kehtivust ning kahtluse korral tuvastame ka tõendi esitaja isikusamasuse.
Arvestades noorte vaktsineerituse hõlmatust, ei pea alla 18-aastased oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust esialgu tõendama.

SA Virumaa Muuseumid järgib kõikides oma tegevustes Kultuuriministeeriumi ja Terviseameti soovitusi muuseumi turvaliseks külastuseks.
-Palume muuseumisse tulla tervena. Haigena püsi kodus!
-Külastajatel on tagatud võimalused käte pesemiseks ja desinfitseerimiseks.
-Puhastame ja desinfitseerime regulaarselt erinevaid pindu (kassa, ukselingid, käepidemed jms).