Koerte tembud Politseimuuseumis 

Kuuleka koera päev

Koerte tembud Politseimuuseumis 

 

10. juulil kell 11.00 - 13.00 toimub koostöös Ida prefektuuri Rakvere politseijaoskonnaga ning juba neljandat korda Eesti Politseimuuseumi hoovil sündmus Kuuleka koera päev. 

“Osalema on oodatud kõik koeraomanikud koos oma lemmikuga, samuti ka koerasõbrad”, teatas Politseimuuseumi direktor Andrus Eesmaa. Näha saab politseikoerte ja agility etteasteid. Agility on hasartne, lõbus, põnev ja vaatemänguline spordiala, mis nõuab head koera ja omaniku vahelist kontakti ning koostööd. 

Koeraomanikud, kes soovivad esitleda oma lemmiku kuulekust, on väga oodatud ning nende seast valitakse kuulekaim koer. Loomulikult räägitakse ka lemmiklooma ohutust transportimisest ning vaadatakse, kuidas transpordivad oma lemmikuid politseinikud ja kohale tulnud koeraomanikud. 

“Kohal on ka sõõrikupatrull ning osta saab maitsvaid sõõrikuid ning õuealal ja eriüksuse majas toimuvad erinevad võistlused, lisas muuseumidirektor. 

Osalevate koerte registreerimine kohapeal on avatud alates kell 10.45. Võimalik ka ette registreeruda: katri@svm.ee; 52 29397. Kõik osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud! Sissepääs koertele ja koeraomanikele on tasuta! 

 

Eesti Politseimuuseum asub Rakveres, Tallinna 3. Sissepääs asub Õllepruuli tn 4.

 

Rohkem infot:

katri@svm.ee
+372 5229397