Töötajad

  • Vilja Vissel
    Viljar Vissel
    SA Virumaa Muuseumid juhatuse liige
    +372 5307 9200
    viljar@svm.ee
  • naine
    Maarika Ankur
    Finantsjuht
    tel +372322 5508
    maarika@svm.ee
  • Julia Veinberg
    Julia Veinberg
    Finantsspetsialist
    julia@svm.ee
  • placeholder
    Karl Kallastu
    Haldusdirektor
    +372 5361 1656
    karl@svm.ee
  • Natali Dudar
    Natali Dudar
    Kantselei juhataja
    +3725556 4402
    info@svm.ee
  • Placeholder
    Janne Kallakmaa
    Palmse mõisa direktor
    +372 5300 1942
    janne@svm.ee
  • Kaidu Tiirik
    Kaidu Tiirik
    Rakvere ja Toolse linnuse direktor
    +372507 6183
    kaidu@svm.ee
  • mees
    Andrus Eesmaa
    Eesti Politseimuuseumi direktor
    +3725886 7057
    andrus@svm.ee
  • placeholder
    Vivian Lepa
    Kommunikatsioonijuht
    +372 53930957
    vivian@svm.ee
  • Katrin Linask
    Katrin Linask
    Rakvere linnakodaniku majamuuseumi majaemand
    +372 585 58825
    info@svm.ee
  • Helina Piho
    Helina Piho
    Rakvere linnuse müügikoordinaator
    +372 5333 8160
    helina@svm.ee
  • Tauno Rahnu
    Tauno Rahnu
    Rakvere linnuse programmijuht
    +372 53612262
    tauno@svm.ee
  • Kätri Kaik
    Kätri Kaik
    Müügikoordinaator (Politseimuuseum, Linnakodaniku majamuuseum, Rehbinderi maja)
    +37252 29397
    katri@svm.ee
  • placeholder
    Riina Aglaia Pal
    Palmse mõisa müügikoordinaator (toitlustus/kaubandus)
    +372 53453431
    riina@svm.ee
  • Naine
    Lea Aasa
    Palmse mõisa müügikoordinaator (majutus/hotell)
    +372 55564400
    lea@svm.ee
  • naine
    Eve Ong
    Palmse mõisa ekspositsioonijuht, majaemand
    +372 55564404
    eve@palmse.ee
  • Alvis Laks
    Alvis Laks
    Palmse mõisa teenindusjuht
    +372 53020513
    alvis@palmse.ee
  • Uno Trumm
    Uno Trumm
    Vanemteadur
    +3725341 4433
    uno@svm.ee
  • naine
    Susanna Murel
    Teadur (lapsehoolduspuhkusel)
    +3725292 754
    susanna@svm.ee
  • Egle Mikko
    Egle Mikko
    Teadur. Koguhoidja-säilitaja
    -
    egle@svm.ee
  • naine
    Pilvi Põldma
    Peavarahoidja
    +372 322 5501
    pilvi@svm.ee
  • Eve Einmann
    Eve Einmann
    Koguhoidja-säilitaja
    eve@svm.ee
  • Signe Lintrop
    Signe Lintrop
    Koguhoidja- säilitaja
    signe@svm.ee
  • Angelika Tšeremis
    Angelika Tšeremis
    Muuseumipedagoog
    +3725788 0729
    angelika@svm.ee
  • placeholder
    Sandra Suviste
    Muuseumipedagoog (lapsehoolduspuhkusel)
    +372 57880729
    sandra@svm.ee
  • PRESS
    Pressiteated, reklaam
    +372 53930957
    press@svm.ee
  • Sagritsa muuseum
    +372 53930957
    sagritsamuuseum@svm.ee