Õlimaali kursus│ Tiiu Piibur

Õlimaal Tiiu Piibur
Kuupäev
Tegevuskoht
Karepa Kalame talumuuseum- Sagritsa muuseum

Õlimaali kursus Karepal Kalame talumuuseumis 4. juuli kell 12.00-16.00

Tiiu Piibur (14.01.1967):
"Olen kunstnik, kes arvab, et kõik meie elus on looming ehk loomeprotsess, mida meil on igapäevaselt au kogeda. Looming asetub igasse meie päeva, igasse hetke meie elus. Näitustega püüan edastada jaatavat suhtumist ning läbi selle muuta maailm meie sees paremaks paigaks. Olen teadlik, et tervikul on palju tahke, kuid jätkuvalt uudishimulik selles pidevas protsessis.
Aastast 1999 olen tegelenud järjepidevalt maalikunstiga ning korraldanud kokku üle 60 näituse."

https://tiiupiibur.com/biograafia

Mis saab olla imelisem, kui maalida otse looduses ja seda spontaanselt usaldades hetke, mis loob ja toob sinus välja kõik erilised tundmused, mida saad lõuendile kanda.
Kõik on tulnud kord esimest korda. Algajale antakse ka kaasa õnn ja õnnestumine. Ära karda protsessi, kuna olen sulle teekaaslaseks, et sina alati abistada tulemuseni mida sa ise saad nautida.
Looming aitab avada meie sees uued teeviidad – meis kõigis peituva sisemise võimekuse, mis viib meid õnnelikena elus edasi.
Kui inimene satub raskustesse või depressiooni, pakub kunstiteraapia temale võimalusi kriisist väljumiseks ja uute vaatenurkade leidmiseks kinni jooksnud elu perioodil.
Kunst on vaimse arengu väljendusvorm. Paljud kes on uudishimulikud ning on vaimse arengu teedel liikujad, vajavad enda väljenduseks ja liikumise väljendusvormiks loovat mõtlemist.
Omandades erinevaid teadmisi, liitub kunstiline eneseteadlikus, mille läbi saad tekitada teadlikuse tõusu ja hingelist kasvu, emotsionaalseid ning vaimseid tõusulaineid ja seda teadlikul viisil, kasutades loomekoridori.
Soovime muutuda iga päevaga paremaks, tingimusteta armastada, selleläbi olla ise armastatud ning positiivsemad. Selle tulemuseks on rahulolu kõigis ja kõiges. Mis läbi muudame maailma enda sees, paremaks paigaks. See on kõige tähtsam miks me täna siin koos oleme.
Alati eriliste kohtumisteni, Tiiu

Õlimaalikursus Karepal Kalame talumuuseumis. Maali kauni Selja jõe ääres üksi või koos oma sõbraga. Suurepärane kingitus kallile inimesele!
Kursuse hind 32€ Kursuse hinna sees kõik materjalid ja töövahendid ning suurepärane juhendaja Tiiu Piibur.
Kursusele lisaks ekskursioon muuseumis ning R.Sagritsa maalinäitus "Kodupaik" külastus.


Etteregistreerimisega siit lingilt https://forms.gle/aLaL4p32MNWkovDi7
Samuti saab registreerida telefonil +372 53930957 või sagritsamuuseum@svm.ee

Pärast registreerimist saadame tasumise ja kursuse kohta rohkem informatsiooni e-posti aadressile.

Kursus toimub kui osalejad on vähemalt 14.